Klasa
|
Wychowawca
|
Samorząd klasowy
|
1a
|
Grażyna Krupa
|
przewodniczący : Wójcik
Wiktor
sekretarz: Podsiadły Julia
z-ca przewodniczącego: Słomka
Amelia
|
1b
|
Mirosława Mansz
|
zastępca przewodniczącego:
Paw Amelia
przewodnicząca: Kulibab Julia
skarbnik: Perchel Lena
|
1c
|
Ewelina Barańska
|
Przewodnicząca klasy: Wójcik
Agata
Skarbnik: Baran Lena
Zastępca przewodniczącej:
Żelazowski Rafał
|
2a
|
Elżbieta Oszczypała
|
przewodniczący: Chmielewski
Jakub
skarbnik: Podgórska Wiktoria
zastępca przewodniczącego:
Mazur Nikola
łącznik z biblioteką:
Piotrowski Mateusz
|
2b
|
Anna Pacia
|
skarbnik: Najdo Julia
przewodniczący: Jedlikowski
Oskar
zastępca przewodniczącego:
Fulara Filip
|
2c
|
Bożena Turek
|
Przewodnicząca: Nadratowska
Amelia
Skarbnik: Witkowska Gabriela
Z-ca przewodniczącego: Czyż
Lena
Sekretarz: Korpacka Sandra
|
3a
|
Renata Miśkiewicz
|
skarbnik: Barańska Katarzyna
sekretarz: Żelazowski Mateusz
przewodniczący: Nierubiec
Ernest
sekretarz: Turbakiewicz
Oliwia
zastępca: Błasiak Jan
|
3b
|
Anna Hamera
|
przewodniczący: Czernik
Radosław
sekretarz: Gajewska Julia
zastępca przewodniczącego:
Żelazowski Paweł
skarbnik: Styczyńska Hanna
|
3c
|
Anna Adamczyk
|
Przewodniczący: Loranty
Kacper
Skarbnik: Michalska Natalia
Sekretarz: Słowiński Dawid
Z-ca przewodniczącego: Macias
Antonina
Sekretarz: Zychowicz Sara
|
4a
|
Katarzyna Skit
|
Zastępca przewodniczącej:
Szelmanowski Oskar
Skarbnik: Chudzik Szymon
Przewodnicząca: Wojtyła Zofia
Sekretarz: Chlewicki Piotr
|
4b
|
Dorota Stępień – Zając
|
Zastępca Przewodniczącej:
Przytuła Bartosz
Sekretarz: Krzemiński Kacper
Przewodnicząca: Głowacka
Julia
Skarbnik: Simla Dominik
Łącznik z biblioteką:
Grzegorska Angelika
|
5a
|
Anna Stachurska
|
Przewodnicząca: Niedziałek
Martyna
Skarbnik: Wójcik Nela
Zastępca przewodniczącej:
Zborowski Wiktor
Łącznik z biblioteką: Dziekan
Agnieszka
|
5b
|
Beata Majcher
|
Zastępca przewodniczącej klasy.:
Jęczmień Paweł
Przewodnicząca klasy: Danik
Wiktoria
Skarbnik klasowy.: Kiliańska
Wiktoria
|
6a
|
Renata Kwiatkowska
|
przewodnicząca: Zielińska
Paulina
skarbnik: Krupa Małgorzata
zastępca przewodniczącej:
Gierada Maciej
sekretarz: Wójcik Zuzanna
|
6b
|
Marta Łukasik
|
Przewodnicząca:
Wojtyła Patrycja
Skarbnik: Skoczylas Wiktoria
Zastępca przewodniczącej:
Gierczak Klaudia
|